strona glowna pytania i odpowiedzi kontakt z nami
viagra

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zamawiam
kamagra
kamagra żel
apcalis żel
cialis
tadalis
levitra
cobra
eriacta
lovegra

GŁÓWNE CECHY:

Substancja czynna: Wardenafil 20mg

Czas reakcji: poniżej 5 min

Czas działania: od 4 -12 godzin*
*czas działania zależny jest od predyspozycji organizmu

Skierowana dla: mężczyzn

kup teraz

CO TO LEVITRA:

Głównym składnikiem (czynnym) LEVITRY jest Wardenafil opracowany przez firmę Bayer AG. Jest produktem pomagającym leczenie zaburzeń erekcji. Produkt ten został dopuszczony do produkcji i jest pod stałym nadzorem WHO (światowej organizacji zdrowia). Produkt nie jest afrodyzjakiem ani hormonem pomaga on osiągnąć erekcję. Do jej osiągnięcia oprócz LEVITRY jest potrzebne pobudzenie seksualne, wtedy LEVITRA ułatwia rozkurcz naczyń w penisie co zwiększa dopływ krwi efektem jest pewna i mocna erekcja. LEVITRA może pomagać w przypadku braku erekcji jak i kłopotów z jej utrzymaniem.

JAK DZIAŁA LEVITRA:

LEVITRA wzmaga ukrwienie członka pomagając w osiągnięciu erekcji. Działanie LEVITRY jest skomplikowane i polega na wyzwoleniu tlenku azotu w ciele jamistym penisa prowadzi to do szybkiego rozkurczu licznych naczyń krwionośnych co powoduje erekcję. LEVITRA działa nie uwzględniając przyczyny zaburzeń potencji. LEVITRA jest przeznaczona tylko i włącznie dla mężczyzn.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na wardenafil lub inne składniki preparatu.
Jednoczesne stosowanie wardenafilu i nitratów lub donorów tlenku azotu (takich jak azotyn amylu) w jakiejkolwiek postaci. Leki stosowane w zaburzeniach erekcji nie powinny być zazwyczaj stosowane u mężczyzn, u których nie wskazane jest podejmowanie aktywności seksualnej (np. u pacjentów z ciężkimi chorobami układu krążenia, takimi jak: dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca). Bezpieczeństwa stosowania wardenafilu nie badano w następujących podgrupach pacjentów i dlatego jego stosowanie jest przeciwwskazane do czasu uzyskania dalszych informacji: ciężka niewydolność wątroby, schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami, hipotonia (ciśnienie tętnicze <90/50 mmHg), niedawno przebyty (w ciągu ostatnich 6 miesięcy) udar mózgu lub zawał serca, niestabilna dławica piersiowa oraz rozpoznane wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki (barwnikowe zwyrodnienie siatkówki).

PRZECHOWYWANIE PRODUKTU:

Produkt należy umieścić w miejscu niewidocznym i nie dostępnym dla dzieci.

Przechowywany może być w temperaturze pokojowej ale nie przekraczającej 30 stopni celsjusza.

Tabletki muszą znajdować się w orginalnym blistrze co chroni je przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz cieczy.

Nie należy przyjmować produktu po upływie terminu przydatności do spożycia.

Jeśli zajdzie taka potrzeba nie należy wyrzucać produktu do kosza czy kanalizacji domowych - udaj się do najbliższego farmaceuty i sknsultuj z nim metodę utylizacji.